طراحی سایت نماینده شورای شهر مهاباد

 مهاباد یکی از شهرهای مهم آذربایجان غربی است که در جنوب دریاچه ارومیه واقع شده است. این شهر نیز مانند سایر شهر های استان دارای آب و هوای سرد سیری است و بهترین زمان برای سفر به آن از اردیبهشت تا مهر ماه و به ویژه تابستان می باشد. جمعیت زیاد و وجود مراکز خدماتی و دولتی، این شهر را به یکی از شهرهای مهم استان تبدیل کرده است. یشتر مردم این منطقه کرد و اهل تسنن بوده و دارای مذهب شافعی هستند؛ و از این رو نام امام شافعی بر روی بسیاری از کوچه ها و خیابانها و مساجد دیده می شود. غارهای متعدد موجود در استان آذربایجان غربی همواره مورد توجه و بازدید اغلب گردشگران قرار بوده است که می توان از معروفترین آنها غار سهولان را نام برد.  این غار در 35 کیلومتری شهرستان مهاباد و جاده مهاباد-بوکان واقع و از چند حوضچه بزرگ که به وسیله دالان های آبی به هم متصل شده اند تشکیل یافته است. ارتفاع سقف غار از سطح آب در حوضچه آخر 50 متر و عمق آب در حوضچه وسط به 35 متر می رسد.

نماینده مهاباد

 

طراحی سایت 24 با طراحی سایت های اختصاصی و حرفه ای خود این امکان را به شما می دهد تا با هزینه اندک و در کمترین زمان ممکن مطالب خود را در اینترنت منتشر کنید. 

داشتن وب سایت نسبت به سایر روش های تبلیغاتی پرهزینه مانند چاپ بروشورها و کاتالوگهای تبلیغاتی و تبلیغات بنری هزینه بسیار کمتری دارد، به محیط زیست لطمه ای وارد نمی کند و همچنین ارتباط نزدیکتری با مخاطبین ایجاد می نماید. 

شما می توانید به راحتی رزومه کاری خود، تصاویر و سنخرانی هایتان و مقالات و اخبار مرتبط با زمینه کاری خود را به اطلاع عموم رسانده و در سایت خود قرار دهید تا کاربران به راحتی به این اطلاعات دسترسی  یابند. از مزایای دیگر سایت ساز سادگی آن است که برای ورود و مدیریت سایت شما نیاز به دانش فنی خاصی ندارید و راهنمای لازم نیز در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین قبل از اقدام به خریداری می توانید دموی سایت ساز را مشاهده کرده و با امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

طراحی سایت نماینده شورای شهر مهاباد به صورت بهینه سازی شده برای گوگل و با هزینه مناسب انجام خواهد شد. طراحی سایت نماینده شهر مهاباد در زمان 24 ساعت انجام خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه نمائید:

 

مشاوره رایگان طراحی سایت


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طراحی سایت حرفه ای با کمترین زمان و هزینه می باشد. طراحی سایت ساز توسط طراحی سایت 24