طراحی سایت نماینده شورای شهر قوچان

 شهر قوچان را با شهر باستانی اشك یا ارسكه یكی دانسته اند. این شهر در قرون وسطی به نام خبوشان و خوجان معروف بوده است. جغرافی نویسان اسلامی آنرا استوا نامیده اند. این شهر در زمان هلاكو خان تجدید بنا شد و نوه هلاكوخان، ارغون خان بر وسعت آن افزود. در زمان غازان خان یک معبد بودایی در این شهر بنا گردید. شاه عباس اول برای جلوگیری از تاخت و تاز ازبكان و تركمن ها به نواحی شرقی ایران، کردهای سلحشور را به این منطقه كوچ داد؛ که از آن جمله ایل زعفرانلو را می توان نام برد كه در این منطقه ساكن شدند. در سال 1160 ه. ق. نادر در یكی از تپه های نزدیك این شهر كه بعدها به تپه نادر مشهور شد، در سراپرده خود كشته شد. در طول تاریخ، این شهر چندین بار به علت زلزله ویران شده است؛ اما ساخته شده و رونق دوباره یافته است. آثار به جای مانده در این شهر، عمدتا به قرن ششم هجری تعلق دارند. به غیر از آثار تاریخی، چند اثر طبیعی در این شهر وجود دارد که از آن میان می توان به چشمه گرماب قوچان (5 كیلومتری شمال شیروان به قوچان)، غار آبله (حد فاصل قوچان-مشهد) و غار برده رستم (حدفاصل قوچان-مشه) اشاره نمود.

نماینده شورای شهر قوچان

 

طراحی سایت 24 با طراحی سایت های اختصاصی و حرفه ای خود این امکان را به شما می دهد تا با هزینه اندک و در کمترین زمان ممکن مطالب خود را در اینترنت منتشر کنید. 

داشتن وب سایت نسبت به سایر روش های تبلیغاتی پرهزینه مانند چاپ بروشورها و کاتالوگهای تبلیغاتی و تبلیغات بنری هزینه بسیار کمتری دارد، به محیط زیست لطمه ای وارد نمی کند و همچنین ارتباط نزدیکتری با مخاطبین ایجاد می نماید. 

شما می توانید به راحتی رزومه کاری خود، تصاویر و سنخرانی هایتان و مقالات و اخبار مرتبط با زمینه کاری خود را به اطلاع عموم رسانده و در سایت خود قرار دهید تا کاربران به راحتی به این اطلاعات دسترسی  یابند. از مزایای دیگر سایت ساز سادگی آن است که برای ورود و مدیریت سایت شما نیاز به دانش فنی خاصی ندارید و راهنمای لازم نیز در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین قبل از اقدام به خریداری می توانید دموی سایت ساز را مشاهده کرده و با امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

طراحی سایت نماینده شورای شهر قوچان به صورت بهینه سازی شده برای گوگل و با هزینه مناسب انجام خواهد شد. طراحی سایت نماینده شهر قوچان در زمان 24 ساعت انجام خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه نمائید:

 

مشاوره رایگان طراحی سایت


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طراحی سایت حرفه ای با کمترین زمان و هزینه می باشد. طراحی سایت ساز توسط طراحی سایت 24