طراحی سایت نماینده شورای شهر ابهر

 منطقه ابهر و مناطق اطراف ابهر رود ( ابهر چای)، از نخستین زیستگاه های انسانی در ایران است که از پیشینه تاریخی طولانی برخوردار می باشد. در هزاره دوم پیش از میلاد، دره ابهررود از رونق قابل توجهی برخوردار بوده است. در قرن نهم پیش از میلاد، مادها در این منطقه اتحادیه ای از قبیله های گوناگون را به وجود آوردند كه مقر آن در ابهر چای بوده است. در زمان روی كار آمدن حكومت ایلخانان و انتخاب سلطانیه به عنوان پایتخت، این منطقه به علت برخوردار شدن از شبكه های جاده ای اهمیت ارتباطی قابل توجهی به دست آورد.یکی از بناهای قدیمی شهرستان ابهر آرامگاه مولانا قطب الدین ابهری مشهور به پیر زهرنوش است. مولانا قطب الدین ابهری سرسلسله صوفیان و محدثی صاحب کمال بوده و به سال 577 ه.ق. درگذشته است. آرامگاه اصلی با پلدن چهارطاقی احداث شده و با ایجاد شکست در جرزها به بنایی بیست وجهی تبدیل گردیده است.

نماینده شورای شهر ابهر

 

طراحی سایت 24 با طراحی سایت های اختصاصی و حرفه ای خود این امکان را به شما می دهد تا با هزینه اندک و در کمترین زمان ممکن مطالب خود را در اینترنت منتشر کنید. 

داشتن وب سایت نسبت به سایر روش های تبلیغاتی پرهزینه مانند چاپ بروشورها و کاتالوگهای تبلیغاتی و تبلیغات بنری هزینه بسیار کمتری دارد، به محیط زیست لطمه ای وارد نمی کند و همچنین ارتباط نزدیکتری با مخاطبین ایجاد می نماید. 

شما می توانید به راحتی رزومه کاری خود، تصاویر و سنخرانی هایتان و مقالات و اخبار مرتبط با زمینه کاری خود را به اطلاع عموم رسانده و در سایت خود قرار دهید تا کاربران به راحتی به این اطلاعات دسترسی  یابند. از مزایای دیگر سایت ساز سادگی آن است که برای ورود و مدیریت سایت شما نیاز به دانش فنی خاصی ندارید و راهنمای لازم نیز در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین قبل از اقدام به خریداری می توانید دموی سایت ساز را مشاهده کرده و با امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

 

 

طراحی سایت نماینده شورای شهر ابهر به صورت بهینه سازی شده برای گوگل و با هزینه مناسب انجام خواهد شد. طراحی سایت نماینده شهر ابهر در زمان 24 ساعت انجام خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه نمائید:

 

مشاوره رایگان طراحی سایت


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طراحی سایت حرفه ای با کمترین زمان و هزینه می باشد. طراحی سایت ساز توسط طراحی سایت 24