طراحی سایت نماینده شورای شهر رشت

رشت یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان گیلان در شمال ایران و مرکز شهرستان رشت است. این کلانشهر همچنین بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر شمال ایران در بین سه استان حاشیه‌ای دریای خزر (مازندران، گیلان و گلستان) محسوب می‌شود(بسیاری از ساکنین رشت و استان گیلان واژه دریای کاسپی را به جای دریای خزر به کار می‌برند). رشت در ۴۹ درجه و ۳۶ دقیقه طول شرقی و ۳۷ درجه و ۱۶ دقیقه عرض شمالی واقع شده و فاصله آن از تهران ۳۲۵ کیلومتر می‌باشد. همچنین شهر رشت با مساحت ۱۳۶ کیلومتر مربع در زمینی مسطح و هموار به ارتفاع ۵ متر از سطح آب‌های آزاد قرار دارد. بر اساس سرشماری رسمی در سال ۱۳۹۰ جمعیت آن ۶۹۸،۰۱۴ نفر بوده‌است. کلان شهر رشت ۹۱۸،۴۴۵ نفر جمعیت دارد.۳۷ درصد از کل جمعیت استان گیلان ساکن شهرستان رشت هستند. 

نماینده شورای شهر رشت

طراحی سایت 24  با طراحی اختصاصی و حرفه ای وب سایت سیستم سایت ساز این امکان را  به شما می دهد تا بتوانید با هزینه ای مناسب یک سایت حرفه ای و بهینه سازی شده برای گوگل داشته باشند، تا با استفاده از امکانات سایت ساز از قبیل گالری تصاویر و ارسال خبر و قراردادن ویدئو  و بنر تبلیغاتی بتوانید از طریق سایت خود اطلاع رسانی نمائید، تا مردم شهرتان از سوابق کاری شما، تصاویر و فیلم هایی در ارتباط با فعالیت های شما و همچنین خبر سخنرانی هایتان اطلاع یابند و رای خود را به شما دهند.

طراحی سایت نماینده شورای شهر رشت  به صورت بهینه سازی شده برای گوگل و با هزینه مناسب انجام خواهد شد. طراحی سایت نماینده شهر رشت  در زمان 24 ساعت انجام خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه نمائید:

مشاوره رایگان طراحی سایت


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طراحی سایت حرفه ای با کمترین زمان و هزینه می باشد. طراحی سایت ساز توسط طراحی سایت 24