طراحی سایت نماینده شورای شهر خاش

 خاش امروزی در نزديكی شهر قديمی خاش قرار دارد كه تاريخ پيدايش آن به پيش از حكومت نادرشاه افشار می رسد. خاش به دليل استقرار درحوزه های مرتفع نسبت به شهرهای مجاور از آب و هوای بهتری برخوردار است، به همين دلیل همواره مورد توجه بوده است. مهم ترين دليل توجه به اين منطقه در آن دوران که نهایتا به تبديل آن به يک شهر منجر شد، ايجاد قلاع نظامی جهت مبارزه با راهزنان منطقه بوده است. پس از قتل نادر، هیاتی انگليسی مسئول ساخت ابنيه ای در منطقه شدند و اين ناحيه به آرامی چهره يک شهر را پيدا کرد.

نماینده شورای شهر خاش

طراحی سایت 24  با طراحی اختصاصی و حرفه ای وب سایت سیستم سایت ساز این امکان را  به شما می دهد تا بتوانید با هزینه ای مناسب یک سایت حرفه ای و بهینه سازی شده برای گوگل داشته باشند، تا با استفاده از امکانات سایت ساز از قبیل گالری تصاویر و ارسال خبر و قراردادن ویدئو  و بنر تبلیغاتی بتوانید از طریق سایت خود اطلاع رسانی نمائید، تا مردم شهرتان از سوابق کاری شما، تصاویر و فیلم هایی در ارتباط با فعالیت های شما و همچنین خبر سخنرانی هایتان اطلاع یابند و رای خود را به شما دهند.  

طراحی سایت نماینده شورای شهر خاش به صورت بهینه سازی شده برای گوگل و با هزینه مناسب انجام خواهد شد. طراحی سایت نماینده شهر خاش در زمان 24 ساعت انجام خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه نمائید:

 

مشاوره رایگان طراحی سایت


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طراحی سایت حرفه ای با کمترین زمان و هزینه می باشد. طراحی سایت ساز توسط طراحی سایت 24