طراحی سایت نماینده شورای شهر چابهار

 چابهار جنوبی ترين شهر استان سیستان و بلوچستان است كه در فاصله 761 كيلومتری زاهدان قرار دارد. اين شهر در زمانهای قديم "بندر تيس" نام داشته و يكی از مراكز مهم تجاری كرانه های دريای عمان به شمار میآمده است. آثار باقی مانده ی بندر تيس، در حال حاضر در 9 كيلومتری چابهار امروزی بر جای است. شهر و بندر زيباي چابهار در جنوب شرق کشور و در حاشیه ی دریای عمان داراي بهترين كرانه اقيانوسي و معتدل ترين و بهترین آب و هوا در سواحل جنوب كشور است. این بندر تنها بندر اقیانوسی کشور (اقیانوس هند) است و همین امر سواحل صخره ای بوجود آورده است که امواج پس از برخورد با آنها گاه تا پنج متر اوج می گیرند و در این سواحل است که انواع خرچنگها و لاک پشتها را می توان مشاهده کرد که همبازی موج و اقیانوسند.

نماینده شورای شهر چابهار

طراحی سایت 24  با طراحی اختصاصی و حرفه ای وب سایت سیستم سایت ساز این امکان را  به شما می دهد تا بتوانید با هزینه ای مناسب یک سایت حرفه ای و بهینه سازی شده برای گوگل داشته باشند، تا با استفاده از امکانات سایت ساز از قبیل گالری تصاویر و ارسال خبر و قراردادن ویدئو  و بنر تبلیغاتی بتوانید از طریق سایت خود اطلاع رسانی نمائید، تا مردم شهرتان از سوابق کاری شما، تصاویر و فیلم هایی در ارتباط با فعالیت های شما و همچنین خبر سخنرانی هایتان اطلاع یابند و رای خود را به شما دهند.

طراحی سایت نماینده شورای شهر چابهار به صورت بهینه سازی شده برای گوگل و با هزینه مناسب انجام خواهد شد. طراحی سایت نماینده شهر چابهار در زمان 24 ساعت انجام خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه نمائید:

 

مشاوره رایگان طراحی سایت


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طراحی سایت حرفه ای با کمترین زمان و هزینه می باشد. طراحی سایت ساز توسط طراحی سایت 24